Кожара: Угоду з ЄС не буде парафовано 19 грудня


Кожара: Угоду з ЄС не буде парафовано 19 грудня

Угоду про асоціацію не буде парафовано на саміті Україна-ЄС, який відбудеться 19 грудня у Києві.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від Партії регіонів Леонід Кожара.

"Дійсно, угоду про асоціацію не буде парафовано на саміті", - заявив він.

"Сьогодні з Брюсселя прийшла така інформація, навіть не сьогодні, вона існувала і раніше, але ми все ж сподівалися, що Єврокомісія завершить підготовку угоди і винесе її на парафування", - сказав Кожара.

Депутат також уточнив, що "Україна повністю готова до цього саміту, на жаль, ви бачите, що сьогодні існують дуже серйозні інституційні проблеми в Європейському Союзі".

"Євросоюз не може підготувати угоду до парафування... Це офіційна інформація: на сьогоднішній день текст угоди про асоціацію не підготовлено", - заявив Кожара.

Він пояснив це тим, що "юридичні служби сьогодні в Єврокомісії погоджують політичну частину з юридичною, вона не звірена, ці блоки готувалися в різний час, різними підрозділами Євросоюзу, вони не погоджені".

Як відомо, 19 грудня у Києві має відбутися саміт Україна-ЄС. Очікувалося, що на ньому буде парафована угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Президент України Віктор Янукович висловив сподівання, що 19 грудня будуть підписані угоди про зону вільної торгівлі та політичну асоціацію з Європейським союзом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua