В ДІУ вирішили повернути втрачену довіру населення до будівельної галузі та іпотеки


В ДІУ вирішили повернути втрачену довіру населення до будівельної галузі та іпотеки

В Державній іпотечній установі (ДІУ) відзначають, що іпотека розвивається значно повільніше від інших видів кредитування. І, щоб повернути втрачену довіру населення до неї, відомство разом з банками та будівельними організаціями реалізує програми фінансування завершення будівництва об'єктів житлового призначення та іпотечного кредитування населення.

"Ми пропонуємо банкам-партнерам ресурс під 11% річних для кредитування населення на купівлю житла за фіксованою ставкою не вище 15% річних у гривні терміном до 30 років. На сьогодні це найвигідніші умови на ринку іпотечного кредитування. Щоб повернути втрачену довіру населення до будівельної галузі, ми кредитуємо саме завершення недобудованих об'єктів. Така політика вже себе виправдала і має позитивні результати", - розповів під час прес-конференції голова ДІУ Віктор Миргородський.

Він повідомив, що в 2011 році ДІУ профінансувала добудову 23 об'єктів незавершеного житлового будівництва в Київській, Донецькій, Івано-Франківській, Харківській, Львівській областях, містах Севастополі та Києві. Обсяг фінансування склав понад 560 млн. грн. Станом на 15 грудня цього року введено в експлуатацію понад 90 тис. кв. м житла, а це понад 1 500 квартир.

В.Миргородський зазначив, що фінансування добудови цих об'єктів незавершеного житлового будівництва дозволить ввести в експлуатацію 370 тис. кв. м житла.

В цілому, за програмою ДІУ з фінансування добудови об'єктів незавершеного житлового будівництва, в 2011-2012 роках планується ввести в експлуатацію понад 500 тис. кв. м житла.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua