Білорусь в 2012р. збільшить обсяг транзиту російського газу на 4%


Білорусь в 2012р. збільшить обсяг транзиту російського газу на 4%

Білорусь в 2012р. на 4% збільшить обсяг транзиту російського газу - до 44,5 млрд куб. м, повідомив генеральний директор ВАТ "Белтрансгаз" Володимир Майоров білоруським державним ЗМІ.

В цей обсяг увійде газ, який будуть транспортувати по магістральному газопроводу Ямал-Європа і білоруській газотранспортній системі. По магістральних трубопроводах, що проходять по території Білорусі, здійснюються транзитні поставки російського природного газу в Калінінградську область, Литву, в Україну, в Польщу.

Майоров сказав, що після входження до складу ВАТ "Газпром" кількість працівників "Белтрансгаза" змінювати не планується. Зараз на підприємстві працюють близько 6,5 тис. осіб. Єдина на даний момент зміна - доручення фінансовим службам про підвищення заробітної плати співробітникам підприємства в середньому в три рази.

Як раніше повідомлялося, голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер 8 грудня провів у Мінську нараду, присвячену інтеграції "Белтрансгаза" в Групу "Газпром". Там вирішили підвищити ефективність діяльності "Белтрансгаза", привести його корпоративні вимоги, норми та стандарти у відповідність з прийнятими в Газпромі. Обговорено також перспективи роботи в галузі управління персоналом, у тому числі питання оплати праці, соціальних виплат і гарантій.

Уряди Росії і Білорусі 25 листопада 2011р. в пакеті газових контрактів підписали угоду про умови купівлі-продажу акцій і подальшу діяльність "Белтрансгаза". Також Газпром і Державний комітет з майна Білорусі підписали договір купівлі-продажу 50% акцій ВАТ "Белтрансгаз". Таким чином, Газпром, з урахуванням придбаних у 2007-2010рр. 50% акцій білоруської компанії, став власником 100% акцій "Белтрансгаза".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua