292
Ціни на житло в Китаї впали вперше за рік
— Нерухомість
Нерухомість подешевшала в 100 містах країни. Тим не менш, зниження виявилося незначним - всього 0,3%. Середня вартість квадратного метра житла зупинилася на позначці 8877 юанів ($1396).
Таке падіння не вплинуло на зміну цін в річному численні: вони як і раніше на 6,15% вища за показники 2010 року, пише Overseas Property Professional. У Шанхаї і Чунціні з серпня 2010 року ціни знизилися на 0,23% і 1,39% відповідно. Винятком став Пекін, де нерухомість подорожчала на 0,24%.
Виконавчий директор центру будівельних досліджень, Лю Чжуньюань, відзначає, що ринок нерухомості країни перебуває в глухому куті, оскільки попит на житло продовжує зростати, незважаючи на "охолоджуючі заходи", введені урядом. Одним з таких заходів став податок на нерухомість, який на початку 2011 року був введений в Шанхаї і Чунціні. Крім того, в Китаї були підвищені відсоткові ставки за кредитами і введені обмеження на продаж нерухомості іноземцям.
За матеріалами: Prian.ru
Поділитися новиною
Також за темою
Іпотека під 3% запрацювала для всіх військових
Ціна однокімнатної квартири в Україні: де дешевше
Іпотека в Україні: обсяги, ставки та регіони у листопаді
Відбір нерухомості для доступного та соціального житла: що готують українцям
Гетманцев анонсував масштабну програму житлових кредитів під 3%
На якій нерухомості можна заробити у 2026 році
