Присяжнюк: Китай готовий інвестувати в сільське господарство України 10 млрд дол


Присяжнюк: Китай готовий інвестувати в сільське господарство України 10 млрд дол

Китай готовий забезпечити інвестиції на суму 10 млрд дол в сільське господарство України у разі наявності погоджених сторонами конкретних проектів. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк за результатами візиту в Китай, передає прес-служба Кабміну.

У рамках візиту українська делегація зустрілася з головою Народного банку Китаю, міністром комерції КНР і президентом Ексімбанку КНР Лі Жогу. Під час зустрічі з Лі Жогу обговорювалися питання фінансування "Ексімбанком" Китаю інфраструктурних та агропромислових інвестиційних проектів в Україні, а також участі китайського банку у фінансових операціях на земельному ринку України.

"Китай приділяє велику увагу розвитку відносин з Україною в галузі сільського господарства. Президент "Ексімбанку" проінформував нас, що банк готовий забезпечити інвестиції в сільське господарство України на суму 10 млрд дол в разі наявності погоджених сторонами конкретних проектів", - повідомив Микола Присяжнюк.

Найближчим часом "Ексімбанк" має намір направити в Україну робочу групу, яка на постійній основі буде співпрацювати з українськими партнерами.

За словами міністра, інтерес китайської сторони полягає в тому, щоб імпортувати з України продукти харчування, а також спільно з Україною реалізовувати їх на ринках інших країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua