0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Федерація профспілок нічого не крала


Федерація профспілок нічого не крала

Генпрокуратура не дала Федерації профспілок продати 25 об'єктів державної власності на 2 мільярди гривень. Їх мали купити ізраїльські фірми. Зрештою порушили 35 кримінальних справ. В об’єднанні відразу заявили, що подають до суду на ГПУ, аби спростували недостовірну, на їхню думку, інформацію. Ще у серпні податкова міліція обшукала будівлю центрального апарату федерації та вилучила документи.

Прокуратура порушила 35 кримінальних справ про незаконне відчуження державного майна та землі, які перебувають у користуванні Федерації профспілок України. 17 уже направлено до суду. Буде допитано і керівників ФПУ.

"Їх три. По цим трьом кримінальним справам керівництво Профспілок України необхідно допитувати для уточнення всіх обставин протиправних дій, які вчинили інші посадові особи. У якості підозрюваного допитаний був головний бухгалтер Федерації профспілок України", - повідомив Генеральний прокурор України Віктор Пшонка.

Зараз спеціально створена урядова комісія проводить інвентаризацію майна, яким відає Федерація. Скільки його, не знають навіть у прокуратурі. Віктор Пшонка навів експертні розрахунки, за якими у користуванні об’єднання перебувають три сотні об'єктів державної власності вартістю до 10-ти мільярдів гривень. Проте ФПУ вже подала до суду позов із вимогою спростувати неправдиві дані.

"Федерация профсоюзов не владеет имуществом, которое упоминается в Генеральной прокуратуре. Федерация профсоюзов владеет только корпоративными правами. И она, как акционер, имеет право участвовать в управлении организации через представительства в этих уполномоченных компаниях. Имеет право получать дивиденды. Каким же образом она может неправильно распоряжаться им?", - запитує радник Голови ФПУ з правових питань Анатолій Башловка.

У Федерації кажуть: кримінальних справ проти членів профспілок порушили лише дві - за спробу відчуження одного із санаторіїв та стосовно бухгалтера - за несвоєчасну сплату податків. А решту - проти інших компаній, акціонером яких є ФПУ. Повідомляє телеканал UBR.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування