0 800 307 555
0 800 307 555

Єврокомісар запропонував приспустити в Брюсселі прапори країн, обтяжених боргами

Казна та Політика
311
Єврокомісар з енергетики Гюнтер Еттінгер висловився за те, щоб приспустити на флагштоках біля будівель інститутів Євросоюзу в Брюсселі національні прапори країн ЄС, обтяжених надмірними боргами. Кризу суверенних боргів переживають відразу декілька країн єврозони, в першу чергу Греція, Португалія та Ірландія.
"Є також пропозиція приспустити біля фасадів будівель прапори поганих учнів з точки зору боргу. Звичайно, це стало б певним символом, але це буде давати стримуючий ефект", - наводять в п'ятницю бельгійські ЗМІ слова єврокомісара.
Він запропонував також, щоб ті члени ЄС, які допустили боргову кризу, тимчасово передали Євросоюзу управління національним бюджетом.
Крім того, Еттінгер вважає за доцільне направити до Греції кваліфікованих європейських чиновників для допомоги місцевому уряду у виведенні країни з кризи.
В Єврокомісії його висловлювання не коментували, сказавши, що Еттінгер висловив особисту точку зору, і вона не є офіційною позицією вищого органу виконавчої влади ЄС.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас