Тиждень скінчився панікою на фондових ринках світу


Тиждень скінчився панікою на фондових ринках світу

На європейських фондових ринках знову паніка. Індекси повзуть вниз. Акції втрачають у ціні. І тільки вартість золота зростає. Коштовний метал вкотре б`є рекорди.

Європейський фондовий ринок досягнув найнижчого рівня за останні 2 роки. Інвестори побоюються, що найбільшим економікам ЄС загрожує рецесія. Так, пан'європейський індекс за 2 дні втратив 5%. А від початку серпня показник опустився аж на 16%. На світових торговельних майданчиках знову паніка. Втім, досвідчені гравці радять спокійно ставитися до нинішньої нестабільності.

"Зараз важливо залишатися спокійним та зібраним. Паніка тільки завадить скористатися багатьма можливостями, які нині пропонує ринок. Допоки дехто піддається хаосу, інші заробляють гроші ", - вважає трейдер Марін Мішел.

Акції також стрімко втрачають вартість. Серед найбільш постраждалих – фінансовий сектор. Банківський індекс Stokcs Europ скоротився на 3%. А від початку 2011-го, показник опустився на понад 30%. Тож, нині деяким європейським фінустановам доводиться платити вищі відсотки за короткострокові кредити в доларах США.

"Річ у тім, що гравці ринків слухають політиків, і сприймають їхню інформацію абсолютно навпаки. Тобто заява про найшвидшу стабілізацію євро сприймається як його майбутнє подешевшання. Проблема в тому, що політики давно втратили довіру інвесторів. І вкладники намагаються робити все по-своєму", - каже аналітик Говард Вілдон.

І знову тільки золото демонструє дива цінового зростання. Цей дорогоцінний метал черговий раз обновив історичний рекорд вартості. Нині трійська унція вже коштує 1860 доларів. Повідомляє телеканал UBR.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Архiви:2012 2011 2010 2009
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua