Ізраїль: Житлове питання не вирішити ціною банкрутства країни


Ізраїль: Житлове питання не вирішити ціною банкрутства країни

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаніягу на сьогоднішньому засіданні уряду зробив декілька важливих заяв щодо шляхів вирішення житлової кризи в країні.

Нетаніягу повідомив, що призначив головою створеного при уряді "соціоекономічного комітету" професора Мануеля Трахтенберга.

Нетаніягу сказав: "Комітет повинен внести пропозиції про шляхи вирішення житлової кризи по можливості швидше, але не дуже швидко. Найімовірніше, це відбудеться протягом вересня. Поспішати не можна. Ми тут займаємося складними проблемами. Ми маємо намір знайти конкретні рішення, а не розбазарювати час на загальні дискусії. Необхідні конкретні рішення конкретних проблем - зниження вартості життя в Ізраїлі та скорочення розриву між соціальними групами, розриву між жителями центру і жителями периферії".

Нетаніягу заявив: "Ми зобов'язані знайти економічно здорові рішення. Якщо ми врешті-решт збанкрутуємо або відбудеться економічний колапс, як у Європі, то ми не вирішимо ні проблем економічних, ні проблем соціальних".

Прем'єр-міністр завершив свій виступ такими словами: "Від нас вимагається відповідальність, фінансова відповідальність, від якої ми не можемо відмовитися на догоду соціальній чуйності. Це - необхідна формула, за допомогою якої можна знайти практичні рішення".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua