Майже 29 млн грн отримала Харківщина від "Нафтогазу" на добудову газопроводів


Майже 29 млн грн отримала Харківщина від "Нафтогазу" на добудову газопроводів

З січня 2011 року від НАК "Нафтогаз України" на добудову газопроводів отримано 28,3 млн. грн. Для порівняння, в минулому році область на ці цілі отримала 10,6 млн. грн. Про це на селекторній нараді сказав заступник начальника управління ПЕК облдержадміністрації Володимир Хорунжий, повідомили УНН в прес-службі ХОДА.

За його словами, на сьогодні УМГ "Харківтрансгаз", ГПУ "Шебелинкагазвидобування" та БО "Укрбургаз" укладені угоди з замовниками на надання благодійної допомоги для будівництва практично по всіх об'єктах соціальної сфери області, в тому числі й об'єктів газифікації, фінансування яких планується здійснити в поточному році.

"На 1 серпня поточного року ГПУ "Шебелинкагазвидобування" профінансовано будівництво 7-ми об'єктів на загальну суму 11,09 млн. грн., у тому числі 0,6 млн. грн. на 3 об'єкти газифікації, - виготовлення проектно-кошторисної документації з газифікації сіл Вільхуватка та Бородоярське Балаклійського району, виготовлення проектно-кошторисної документації з газифікації сіл Івано-Шийчине і Братениця Богодухівського району, газифікації села Базаліївка Чугуївського району", - додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua