Хмара: Тимошенко здала Україну Росії "з потрохами"


Хмара: Тимошенко здала Україну Росії "з потрохами"

Юлія Тимошенко поставила Україну на коліна. Таку думку в інтерв'ю агентству Українські національні новини висловив колишній політв'язень, Герой України Степан Хмара.

"Мене просто дивує, що багато наших "псевдодемократів" так захищають пані Тимошенко і кричать, що це політичний процес. Хочу їх запитати: чи вважають вони, що правильно підписала Тимошенко "газові угоди" і здала Росії, як кажуть, "з потрохами" Україну? Більше того, я переконаний, що там була її змова з Путіним. Але, на жаль, наші правоохоронні органи не можуть цього довести. Там є ознаки державної зради! Тимошенко ж не переслідують за те, що вона голова партії "Батьківщина", а за конкретні речі. Вона Україну поставила на коліна!", - підкреслив Хмара.

Він також додав, що вважає розмови про політичний процес - "байками".

"Дурниці, що "в Україні йдуть політичні процеси", - я їх поки що не бачу. Я не бачу, поки що, опозиції в Україні. Я сумніваюся, що хтось вийде. Хіба що за гроші, оскільки грамотна молодь прекрасно знає цю авантюристку. А партія "Батьківщина" - хіба це опозиція? Ви згадайте, як ця опозиція в 2008 році фактично домовилася з Партією регіонів розділити Україну навпіл. Цього ніхто не забув", - зазначив він.

Степан Хмара вважає, що майбутнє України буде залежати від поведінки суспільства. "Будь-яка влада залежить від суспільства, її успіх або неуспіх залежить від того, яке суспільство. Поки що суспільство хворе і неорганізоване, тому і влада дозволяє собі витворяти різні фокуси", - говорить він.

Тестом для української нації колишній політв'язень вважає земельну реформу: "Якщо українське суспільство дозволить продавати землю, перетворювати сільськогосподарські угіддя на товар - це значить, що воно не здатне себе захистити і відстояти нормальну Українську державу. Я б не хотів цього. Опозиція повинна думати про ці речі, а не про те, як рятувати аферистку Тимошенко" , - резюмував Хмара.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua