0 800 307 555
0 800 307 555

Авіакомпанії Коломойського оштрафували на 120 млн грн за низьку якість обслуговування


Авіакомпанії Коломойського оштрафували на 120 млн грн за низьку якість обслуговування

Державна інспекція по захисту прав споживачів оштрафувала авіакомпанії "Дніпроавіа", "Аеросвіт" і "Донбасаеро", які входять в альянс "Українська авіаційна група", на 120 мільйонів гривень за низьку якість обслуговування.

У Держспоживнагляд повідомили, що в травні-липні до них надійшло безліч скарг і заяв від споживачів з різних регіонів України та інших країн світу про незадовільну якість послуг авіакомпаній, при цьому найбільша кількість правопорушень було виявлено в "Аеросвіт", "Дніпроавіа" і "Донбасаеро".

"З отриманих за вказаний період 29 звернень споживачів 86% стосуються безпосередньо низької якості обслуговування і незабезпечення належного рівня польотів, безвідповідальності за свої дії ЗАТ "Авіакомпанія "АероСвіт", - йдеться в повідомленні.

Споживачі скаржилися на байдужість компанії до проблем пасажирів, несвоєчасне вирішення питань, спрямованих на якісне забезпечення наданих послуг.

Як повідомлялося, 3 українські авіакомпанії - "Аеросвіт", "Донбасаеро" і "Дніпроавіа", які об'єднані в альянс "Українська авіаційна група", контролює група Приватбанку. За неофіційними даними, під впливом групи також перебуває авіакомпанія Windrose.

Співвласником групи компаній, афілійованих із Приватбанком, є бізнесмен Ігор Коломойський.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua