Зростання ВВП Росії сповільнилося


Зростання ВВП Росії сповільнилося

У другому кварталі 2011 року зростання ВВП Росії склало 3,4 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше. Про це йдеться в офіційному прес-релізі Росстату. У першому кварталі економіка Росії зросла на 4,1 відсотка.

РИА Новости зазначає, що зростання ВВП виявилося меншим, ніж очікували в Мінекономрозвитку: у відомстві Ельвіри Набіулліної припускали, що економіка збільшиться на 3,7 відсотка. У середині липня в Мінекономрозвитку заявляли, що за підсумками півріччя ВВП зріс на 3,9 відсотка, але ця оцінка була виведена зі збільшення показника на 3,7 відсотка в другому кварталі. Росстат даних за півріччя не наводить, відзначаючи, що його оцінка - приблизна.

"Інтерфакс" пояснює зниження темпів зростання ВВП ефектом "високої бази": у першому кварталі 2010 року ВВП зріс лише на 3,5 відсотка, а в другому кварталі - відразу на п'ять відсотків. Таким чином, у другому кварталі 2011 року було складніше, ніж у першому, показати істотне збільшення ВВП.

В Мінекономрозвитку припускають, що в цілому за 2011 рік ВВП країни збільшиться на 4,2 відсотка. Для того, щоб цей прогноз був виконаний, необхідне значне збільшення темпів зростання показника в другому півріччі. За підсумками 2010 року ВВП Росії збільшився на 4 відсотки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua