ЗМІ: У Криму заборонили змінювати російські рублі на гривні


ЗМІ: У Криму заборонили змінювати російські рублі на гривні

Російські туристи, що перебувають на відпочинку в Криму, мають проблеми з обміном карбованців на гривні - у зв'язку з нестабільністю курсу відділення українських банків відмовляються приймати російську валюту, повідомило джерело в одному з банків Севастополя.

За словами співрозмовника РІА Новини, у відділення севастопольських банків прийшли директиви з Києва, які забороняють приймати російську валюту через коливання рубля на валютному ринку.

"У директиві чітко зазначено: не приймати російські рублі до особливого розпорядження, а по телефону керівництво заявляє, що через різкі коливання російської валюти банк може втратити гроші при купівлі-продажу, саме тому не встановлений чіткий курс рубля, він змінюється майже кожну годину", - відзначило джерело.

Також джерело підкреслило, що у відділеннях комерційних банків росіян направляють на міські ринки, де можна без проблем поміняти валюту, але за заниженим курсом.

Кореспондент агентства особисто обійшов кілька банків Севастополя, де намагався обміняти рублі на гривні, але отримав відмову. На одному з міських ринків кореспондент зміг обміняти валюту, але з втратою 15% від реальної комерційної вартості.

Офіційний курс, встановлений Нацбанком України на 11 серпня, становить 2,7198 гривні за 10 рублів. Згідно з інформацією, розміщеною на сайті найбільшого на Україні Сбербанку, курс покупки встановлений на рівні 2,56 гривні за 10 рублів, продажу - 2,75 гривні. Курс Укрексімбанку становить 2,6 гривні і 2,73 гривні відповідно. "Дочка" Сбербанку Росії на Україні купує 10 рублів за 2,65 гривні, продає - за 2,72 гривні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua