Росія скасовує всі обмеження на ввезення європейських овочів


Росія скасовує всі обмеження на ввезення європейських овочів

З 9 серпня в Росії будуть зняті всі залишалися обмеження на імпорт свіжих овочів з країн Євросоюзу, повідомив головний санітарний лікар РФ Онищенко. Заборона на поставки була введена більше двох місяців тому.

Російська влада знімає ембарго на імпорт свіжих овочів з країн Євросоюзу, введене більше двох місяців тому. З 9 серпня будуть зняті всі обмеження, заявив в понеділок, 8 серпня, головний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко. Зокрема, будуть скасовані і вимоги, за якими необхідно супроводжувати кожну партію спеціальним сертифікатом, передає "Інтерфакс".

Нагадаємо, ввезення свіжих овочів з усіх держав ЄС російська влада заборонила 2 червня у зв'язку з поширенням у Німеччині та інших країнах Європи небезпечної для життя кишкової інфекції ЕГЕК. Наприкінці червня Москва трохи послабила бойкот, дозволивши ввезення овочевої продукції з Бельгії та Нідерландів. Наразі більше 10 країн Європейського Союзу відновили постачання свіжих овочів у Росію, підтверджуючи сертифікатами безпеку кожної партії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua