Кармазін: До парламентських виборів влада в Києві не зміниться


Кармазін: До парламентських виборів влада в Києві не зміниться

Юрій Кармазін, народний депутат України від фракції НУ-НС переконаний, що чинна влада не буде проводити виборів на пост мера Києва і до міської ради, поки не почнуться вибори до Верховної ради, пише УНН.

"Відстежуючи ситуацію за зверненнями громадян, то ситуація нагнітається. Але я не думаю, що влада піде на вибори, не маючи свого кандидата. Найімовірніше Януковичу і його управлінню вигідно тримати на підвісі ситуацію в Києві та підвішеними Попова і міськадміністрацію. Тому, враховуючи це, вибори восени є дуже проблематичними", - переконаний парламентарій.

На думку Кармазіна, до парламентських виборів говорити про зміну влади в Києві не має сенсу. Вибори будуть можливими тільки в тому випадку, якщо Віталій Кличко - головний на сьогоднішній день кандидат у мери столиці - піде на повну співпрацю з владою. Втім, нардеп не дуже вірить у можливість такої співпраці.

"Якщо він піде на такий змову з владою, то це дуже швидко стане зрозуміло, і тоді він може не отримати підтримки людей", - каже Юрій Кармазін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua