БЮТ: Подвійне громадянство Черновецького - привід для виборів


БЮТ: Подвійне громадянство Черновецького - привід для виборів

Якщо подвійне громадянство Леоніда Черновецького підтвердиться, у влади буде вагома підстава для зміни мера. Про це заявила голова фракції БЮТ-Батьківщина в Київраді Тетяна Меліхова.

Фракція звернулася до прокуратури Києва і Міністерства закордонних справ України із запитом, чи має право мер Києва на подвійне громадянство. Також депутати просять перевірити, чи дійсно мер Києва Леонід Черновецький є громадянином одразу двох країн.

"Якщо українським законодавством заборонено бути громадянином одночасно двох держав - це означає, що свого часу мер був обраний і обіймав посаду незаконно. А значить, у влади буде ще одна вагома підстава для зняття Черновецького з посади мера міста, скасування всіх підписаних ним незаконних рішень та призначення перевиборів міського голови. Наскільки владна сила готова до виборів мера, які мають відбутися вже цієї осені, ми й дізнаємося з одержаної відповіді", - сказала вона.

Ізраїльські ЗМІ стверджують, що Леонід Черновецький є громадянином Ізраїлю з 1994 року. В українських МЗС та МВС кореспонденту Фокус.ua не вдалося підтвердити або спростувати цю інформацію: відомства кивають один на одного. Розшукових або оперативних дій з даного питання міліція не веде.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua