0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк підтвердив можливість виходу на IPO


ПриватБанк підтвердив можливість виходу на IPO

ПриватБанк розглядає кілька варіантів залучення капіталу, зокрема, шляхом проведення IPO. Про це повідомила керівник прес-служби кредитно-фінансової установи Алла Шоріна з посиланням на керівництво банку.

"Ретельно вивчаємо можливості ринку капіталів для залучення нових зовнішніх міноритарних інвесторів у зв'язку зі збільшенням бізнесу. Шукаємо шляхи подальшого розвитку, щоб продовжувати рости і вдосконалювати наші послуги. Розглядається як варіант виходу на IPO, так і залучення стратегічного або портфельного інвестора", - сказала вона.

Разом з тим, за словами керівника прес-служби, поки що передчасно говорити про конкретні плани і тим більше про терміни реалізації будь-якого з сценаріїв.

У ПриватБанку також підтвердили, що для розгляду кожного з варіантів були залучені фахівці провідних міжнародних інвестиційних банків.

"Залучення провідних міжнародних експертів при розгляді таких питань - це стандартна практика", - сказала Шоріна.

Як повідомлялося раніше, ПриватБанк, підконтрольний бізнесменам Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову, може стати першою в Україні фінустановою, що розмістила акції на основному майданчику Лондонської фондової біржі. Інвесторам може бути запропоновано 25% акцій найбільшого банку країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
В Контексті Finance.ua