Суслов: ЄС не має наміру залучати Україну в Єврозону


Суслов: ЄС не має наміру залучати Україну в Єврозону

Досвід Греції показав, що Європейський союз не має наміру залучати Україну до єврозони. Про це під час прес-конференції сказав фінансовий експерт Віктор Суслов, передає кореспондент УНН.

"Навряд чи Євросоюз візьме Україну до складу єврозони. Україна більша за Грецію і, навряд чи, хто захоче фінансувати можливі дисбаланси... Дивлячись на процес виділення допомоги Греції, стає зрозумілим, що Україна не має реальних перспектив участі в єврозоні", - зазначив Суслов.

За його словами, країни, що ввійшли до єврозони позбавлені можливості проводити самостійну фінансову політику, що призвело до дисбалансу між більш розвиненими країнами і менш розвиненими країнами ЄС.

Як повідомляв УНН, Президент України Віктор Янукович вважає євроінтеграцію пріоритетним напрямом у міжнародній політиці.

Єврозона - поняття, що означає 17 країн Європейського союзу, офіційною валютою яких є євро. Ці держави мають право випускати монети і банкноти, номіновані в євро. Європейський центральний банк відповідає за грошово-кредитну політику країн єврозони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Митний Союз та ЗВТ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua