Експерт: Ціна російського газу для України в ІІІ кварталі складає 354 дол за 1000 куб. м


Експерт: Ціна російського газу для України в ІІІ кварталі складає 354 дол за 1000 куб. м

Ціна російського газу для України в ІІІ кварталі 2011 р. складає 354 дол за 1 тис. кубометрів. Про це журналістам сказав заступник міністра енергетики та вугільпрому Володимир Макуха, передає кореспондент РБК-Україна.

"У третьому кварталі зараз поки ціна буде 354 дол за 1000 кубометрів. Це розрахункова ціна, вона звичайно залежить від якості палива, і від його калорійності, але ця година вона така", - заявив Макуха. Він також повідомив, що деякі коливання будуть спостерігатися у вартості транзиту російського газу територією України до Європи.

"На транзит ціна йде по формулі, я думаю, що там не такий значний стрибок, як при ціні на газ", - повідомив Макуха.

Крім того, він зазначив, що в України давно підготовлені аргументи для російської сторони в питанні зниження ціни на російський газ.

"Я думаю, що обидві сторони вже мають повний набір аргументів, і питання тільки в тому, чи вдасться нам в цій економічній ситуації їх вдало використовувати", - зазначив заступник міністра. Нагадаємо, ціна природного газу для України в першому кварталі 2011 р. становила близько 264 дол за тис. куб. м, у другому кварталі - вже близько 297 дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua