0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк не веде переговорів з інвесторами з Росії, але завершує підготовку відкриття відділень у Німеччині


ПриватБанк не веде переговорів з інвесторами з Росії, але завершує підготовку відкриття відділень у Німеччині

Найбільший в Україні ПриватБанк (Дніпропетровськ) поки не веде переговорів з інвесторами з Росії, заявила прес-служба кредитно-фінансової установи.

"Ми зацікавлені активно розбудовувати банківський бізнес в Росії й пропонувати клієнтам кращі практики, отримані в результаті 19-річного лідерства в Україні… ПриватБанк на сьогодні не веде ніяких переговорів з потенційними інвесторами з Росії", - говориться в прес-релізі з посиланням на голову правління банку Олександра Дубілета.

Така заява була зроблена у відповідь на припущення окремих ЗМІ про зацікавленість трьох великі російські банків в інвестуванні в ПриватБанк.

У ПриватБанку відзначили, що за підсумками 2011 року він заробив рекордний для банківського сектору України прибуток у розмірі 1,3 млрд грн, а стратегією банку заплановане посилення присутності в деяких країн Західної Європи: завершується підготовка до відкриття відділень на території Німеччини.

Щодо російського ринку в прес-релізі вказується, що до кінця поточного року ПриватБанк планує відкрити в Росії понад 60 нових відділень, наростивши їх загальну кількість до 230 офісів.

У банку також нагадали, що міжнародна банківська група Приватбанк обслуговує понад 20 млн корпоративних і роздрібних клієнтів і має відділення й представництва в 12 країнах світу, включаючи Росію, Грузію, Латвію, Італію, Португалію, Китай та Великобританію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua