ПР: Україна буде в митному союзі, це всього лише питання часу


ПР: Україна буде в митному союзі, це всього лише питання часу

Депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів В'ячеслав Богуслаєв упевнений, що Україна вступить в митний союз Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь, Казахстан).

Про це він сказав в інтерв'ю інтернет-виданню "Запоріжжя. Коментарі".

"Україна буде в митному союзі! Це я вам гарантую! Це всього лише питання часу", - зазначив депутат.

На думку Богуслаєва, запропонована Президентом Віктором Януковичем формула співпраці з Митним союзом ЄЕП "3+1" і передбачає вступ до цього економічного об'єднання.

"Нам необхідно вступати в митний союз. І не треба критикувати нас за таке рішення. Ось декого з наших опонентів посадять, і все буде нормально, не буде навколо цього стільки галасу. І я вам так скажу: я думаю, що формула Віктора Януковича "три плюс один" - це просто для відводу очей опонентів", - підкреслив Богуслаєв.

Він додав, що при вступі України до Митного союзу ЄЕП вона повинна буде скасувати митний збір, а він зараз забезпечує, за словами депутата, 20% надходжень до державного бюджету.

Богуслаєв вважає, що влада тому й зволікає з ухваленням рішення про вступ до Митного союзу ЄЕП, щоб знайти інші джерела поповнення держбюджету.

Депутат також повідомив, що якби після приходу Президента Віктора Януковича і його команди до влади Росія надала Україні газ в кредит, то це б полегшило інтеграцію України та Росії.

"Чому нам не дали товарний кредит? Адже ми не просили газ безкоштовно? Якби нам пішли назустріч і дали товарний кредит, ми б лизали доріжку в Москву", - сказав Богуслаєв.

Разом з тим, він додав, що необхідно шукати шляхів вибудовування партнерських відносин з державами-сусідами.

Як повідомляло агентство, 8 липня Янукович повідомив, що Україна наполягає на співпраці з митним союзом в рамках Єдиного Економічного Простору (з Росією, Білоруссю і Казахстаном) у форматі "3+1".

У червні прем'єр-міністр Росії Володимир Путін оцінив в 10 млрд доларів можливу вигоду України у разі вступу до митного союзу ЄЕП, а посол Росії в Україні Михайло Зурабов повідомив, що його країна хоче ясності від України в питанні приєднання до цього об'єднання.

Президент Єврокомісії Баррозу вважає взаємовиключними участь України в Митному союзі ЄЕП і створення зони вільної торгівлі з ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua