Японія заборонила вивіз м'яса з префектури "Фукусіма"


Японія заборонила вивіз м'яса з префектури "Фукусіма"

Урядовий штаб з ліквідації наслідків стихії та проблем атомної енергії Японії оголосив про введення заборони на поставки яловичини з префектури Фукусіма на ринок через виявлене раніше перевищення рівня радіації в м'ясі.

Під цю заборону потрапляє близько 30 тисяч корів.

Таке рішення викликане тим, що з кінця березня і до середини липня на ринок надійшло м'ясо 554 корів, для корму яких використовувалася солома з високим вмістом радіоактивного цезію. Частина з цього м'яса потрапила до споживачів. Перевірка решток м'яса показала перевищення норм вмісту радіоактивного цезію.

Мінсільгосп Японії оголосив у вівторок про розслідування умов зберігання та використання кормів у всіх 47 префектурах. Вважається, що радіоактивні речовини скупчилися в ній через те, що після аварії на АЕС Фукусіма-1 солома зберігалася під відкритим небом.

Нагадаємо, 9 липня в партії яловичини, що поступила з префектури Фукусіма, де розташована аварійна АЕС, виявлено наявність радіоактивного цезію, що перевищує норму в шість разів.

У червні аварійна японська АЕС Фукусіма-1 знову потрапила під пильну увагу Агентства атомної та промислової безпеки Японії, що виявило витік близько 15 тонн слабкорадіоактивної води, що просочилася в ґрунт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua