Президент хоче створити "єдине вікно" у сфері надрокористування


Президент хоче створити "єдине вікно" у сфері надрокористування

Відносини між державою і надрокористувачами в Україні повинні бути лібералізовані. Таке завдання дав Президент України Віктор Янукович під час зустрічі в Криму з головою Державної служби геології і надр Україні Едуардом Ставицьким. Про це УНН повідомили в прес-службі Глави держави.

Як заявив після зустрічі голова Державної служби геології і надр, йдеться про заходи з дерегуляції галузі, зокрема про введення принципу "єдиного вікна". "Поставлено завдання лібералізувати ці відносини, щоб інвестор, надрокористувач відчував себе спокійним і захищеним", - сказав Е. Ставицький.

Він також зазначив, що принцип "єдиного вікна" для надрокористувачів вже починає втілювати як Державна служба геології і надр, так і Міністерство екології та природних ресурсів.

Нагадаємо, Перший віце-прем'єр - міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв доручив вивчити перспективи впровадження в Україні системи державного інформаційного забезпечення.

Як повідомлялося раніше, вдосконалена система правового регулювання у сфері надрокористування.

Для вдосконалення системи правового регулювання у сфері надрокористування минулого року Кабінетом Міністрів було схвалено дві постанови - "Про затвердження Порядку надання у 2010 році спеціальних дозволів на користування надрами" (від 23.06.2010 № 596) та "Про затвердження Порядку проведення у 2010 році аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами "(від 21.07.2010 № 662).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua