Німці домовляються з Газпромом про дешевий газ


Німці домовляються з Газпромом про дешевий газ

Провідний німецький енергетичний концерн Eon веде переговори з Газпромом про зниження цін на газ, заявив газеті Westdeutsche Allgemeine Zeitung його глава Йоханнес Тайссен.

Водночас він не виключає, що в разі необхідності до вирішення проблеми може бути підключений арбітражний суд. "Поки ми продовжимо переговори. Однак можуть виникнути ситуації, коли доведеться вирішувати спірні питання", - сказав Тайссон. При цьому він додав, що Eon не залежить тільки від поставок Газпрому.

Глава Eon зазначив, що концерн не веде пошуки нових партнерів. "Ми не шукаємо стратегічних партнерів, проте співпраця в реалізації окремих проектів цілком допустима", - цитує Тайессена Deutsche Welle. За його словами, така взаємодія можлива, наприклад, у сферах видобутку газу і використання сили вітру для виробництва електроенергії.

Раніше цього тижня конкурент Eon німецький концерн RWE уклав угоду про тісну співпрацю з Газпромом. Партнери, зокрема, мають намір обговорити можливість створення спільного підприємства, до якого увійшли б чинні і майбутні вугільні та газові електростанції, розташовані в Німеччині, Великобританії та країнах Бенілюкс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua