Кабмін вирішив продати по 45% "Миколаївобленерго" і "Хмельницькобленерго" в 2011


Кабмін вирішив продати по 45% "Миколаївобленерго" і "Хмельницькобленерго" в 2011

Кабінет Міністрів вирішив внести до переліку акцій енергопостачальних і енергогенеруючих компаній, які виставляються на продаж в 2011 році, по 45% акцій "Миколаївобленерго" і "Хмельницькобленерго".

Про це журналістам повідомив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Володимир Макуха.

За його словами, держава має намір зберегти за собою блокуючі пакети акцій цих компаній.

"Ці компанії доповнили перелік, який був затверджений 11 квітня. Йдеться про ті ж умови - блокуючий пакет розміром 25% +1 акція залишається у держави, а решта йде на продаж", - сказав він.

Наразі по 70% акцій "Миколаївобленерго" і "Хмельницькобленерго" належить державі і передано до статутного фонду Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України".

Як повідомляло агентство, в квітні Кабінет Міністрів затвердив перелік енергогенеруючих та енергопостачальних компаній, які підлягають продажу в 2011 році.

Відповідно до нього Фонд державного майна має намір виставити в серпні-жовтні держпакети 9 енергопостачальних та 2 енергогенеруючий компаній.

Так, в серпні фонд має намір виставити на продаж 25% "Київенерго", 50% "Закарпаттяобленерго", 45,1% "Західенерго" і 21% "Черкасиобленерго".

21% "Черкасиобленерго" буде продаватися на фондовій біржі разом з пакетом акцій розміром 25%, який належить компанії "Українська енергозберігаюча сервісна компанія" (Київ).

Акції інших компаній будуть продаватися на конкурсі.

У вересні ФДМ має намір оголосити конкурс з продажу 25% "Дніпроенерго", а також 50% - "Вінницяобленерго", 45% - "Чернівціобленерго" і 40,06% - "Донецькобленерго".

У жовтні ФДМ має намір виставити на продаж 50% "Дніпробленерго", 45% - "Крименерго" і 25,99% - "Тернопільобленерго".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua