Ціни на нафту в Токіо виросли більш ніж на 3%


Ціни на нафту в Токіо виросли більш ніж на 3%

Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) стосовно до активних контрактів сьогодні виросли більш ніж на 3%. Про це повідомляє РБК.

У тому числі офіційна ціна найбільш активного з операцій ф'ючерсу (грудень) за підсумками торгів 8 липня 2011 р. на TOCOM склала 57,460 (+1,960) тис. ієн за кілолітр (приблизно 112,50 дол./бар.), підвищившись за день на 3,5%.

Ціна грудневого контракту встановилася в контанго щодо ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні склала 56,680 (+1,640) тис. ієн/кілолітр (приблизно 110,97 дол./бар.), підвищившись за день на 3%.

Нагадаємо, 7 липня ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) також підвищилися. У тому числі офіційна ціна найбільш активного з операцій ф'ючерсу (грудень) за підсумками торгів 7 липня 2011 р. на TOCOM склала 55,500 (+0,120) тис. ієн за кілолітр (приблизно 109,10 дол./бар.), підвищившись за день на 0,2%.

Ціна грудневого контракту встановилася в контанго щодо ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні склала 55,040 (+0,180) тис. ієн/кілолітр (приблизно 108,20 дол./бар.), підвищившись за день на 0,3%.

Зазначимо, нафта на біржах в Лондоні і в Нью-Йорку за підсумками торгів напередодні також подорожчала. За один день ціна суміші Brent виросла на 4,4% і вперше більш ніж за три тижні встановилася вище за відмітку 118 дол./бар. Водночас ціна нафти WTI підвищилася на 2,1% - до 98 дол./бар.

Офіційні ціни на нафтові ф'ючерси напередодні досягли максимальних значень після середини червня. Як відзначали експерти, причиною підвищення цін на нафту стали очікування га зростання попиту на енергоносії в світі. Цьому, в свою чергу, сприяла інформація про стан справ на ринку праці в США і подальше скорочення в країні комерційних запасів сирої нафти.

Middle East Crude Oil - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman. Вона вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим, тобто фізичне постачання нафти за ф'ючерсом не передбачене. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи з середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку визначить агентство Platts.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua