Аналітики: Інфляція в США в травні прискорилася до 3,4%


Аналітики: Інфляція в США в травні прискорилася до 3,4%

Бюро статистики Міністерства праці США в середу о 16:30 мск надасть дані щодо динаміки споживчих цін в країні в травні 2011 року. Як вважають аналітики, опитані інформаційно-аналітичним інтернет-порталом dailyFX.com, річна інфляція в країні в звітному періоді прискорилася на 0,2 процентного пункту - до 3,4% проти 3,2% місяцем раніше.

Федеральна резервна система (ФРС) повідомить дані щодо обсягу промислового виробництва в травні 2011 року. Згідно з прогнозами експертів, промвиробництво в США зросло відносно попереднього місяця на 0,2%, а завантаження промислових потужностей - до 77,0% проти 76,9% місяцем раніше.

Eurostat опублікує дані щодо промислового виробництва в єврозоні за квітень 2011 року. Промвиробництво в 17 країнах, що використовують єдину валюту, в звітному місяці знизилося на 0,2% в порівнянні з березнем, вважають аналітики.

Бюро національної статистики Великобританії о 12:30 мск середи оприлюднить дані щодо безробіття в країні за березень-травень 2011 року. Рівень безробіття за тримісячний період збережеться на рівні лютого-квітня і складе 7,7%, вважають аналітики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua