0 800 307 555
0 800 307 555

Українська федерація страхування відзначає зростання залучених своїми членами платежів


Українська федерація страхування відзначає зростання залучених своїми членами платежів

Українська федерація страхування (УФС) відзначає зростання залучених платежів компаніями-членами федерації, що займаються ризиковим страхуванням, на 4,3% в січні-березні 2011 року порівняно з відповідним періодом 2010 року.

Про це йдеться в повідомленні УФС.

"У порівнянні з відповідним періодом 2010 року загальна сума надходжень страхових платежів і загальна сума страхових виплат зросли на 4,3% і 4,2% відповідно", - сказано в повідомленні.

За даними федерації, за три місяці 2011 сума надходжень страхових платежів за ризиковими видами страхування склала 845 млн гривень, а сума страхових відшкодувань - 396 млн гривень.

Загальний рівень виплат (співвідношення виплат до залучених платежів) досяг позначки 46,9%.

Як повідомляло агентство, Українська федерація страхування була створена 23 грудня 2008 року і об'єднує 19 страхових компаній: SEB Life Ukraine, "Кардіф", "Інвестсервіс", "Generali Страхування Життя", "Оранта", "Оранта-Життя", "ІНГО Україна", СГ "ТАС", "Generali Garant Страхування", "Універсальна", "Європейське туристичне страхування", "АХА Страхування", "Просто-Страхування Життя і Пенсія", "Українська страхова група", "Європейський страховий альянс ", Allianz, "QBE Україна", "ІНГО Україна Життя", "Fortis Страхування Життя Україна", а також страхового посередника "АВН ФІНЛЕНД Оі".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua