0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Українська федерація страхування відзначає зростання залучених своїми членами платежів


Українська федерація страхування відзначає зростання залучених своїми членами платежів

Українська федерація страхування (УФС) відзначає зростання залучених платежів компаніями-членами федерації, що займаються ризиковим страхуванням, на 4,3% в січні-березні 2011 року порівняно з відповідним періодом 2010 року.

Про це йдеться в повідомленні УФС.

"У порівнянні з відповідним періодом 2010 року загальна сума надходжень страхових платежів і загальна сума страхових виплат зросли на 4,3% і 4,2% відповідно", - сказано в повідомленні.

За даними федерації, за три місяці 2011 сума надходжень страхових платежів за ризиковими видами страхування склала 845 млн гривень, а сума страхових відшкодувань - 396 млн гривень.

Загальний рівень виплат (співвідношення виплат до залучених платежів) досяг позначки 46,9%.

Як повідомляло агентство, Українська федерація страхування була створена 23 грудня 2008 року і об'єднує 19 страхових компаній: SEB Life Ukraine, "Кардіф", "Інвестсервіс", "Generali Страхування Життя", "Оранта", "Оранта-Життя", "ІНГО Україна", СГ "ТАС", "Generali Garant Страхування", "Універсальна", "Європейське туристичне страхування", "АХА Страхування", "Просто-Страхування Життя і Пенсія", "Українська страхова група", "Європейський страховий альянс ", Allianz, "QBE Україна", "ІНГО Україна Життя", "Fortis Страхування Життя Україна", а також страхового посередника "АВН ФІНЛЕНД Оі".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування