3021
Азаров: Ми не збираємося позичати гроші на проїдання
Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевняє, що отримані кредити будуть витрачені на розвиток. Про це він заявив під час зустрічі з президентом Європейського Банку Реконструкції та Розвитку Томасом Міровим, повідомляє прес-служба Кабміну.
"Ми не збираємося позичати гроші на проїдання", - підкреслив Азаров.
Він додав, що зараз економічна ситуація в Україні, яка була критичною ще рік тому, має стабільну тенденцію до зростання. За результатами першого кварталу, всі галузі мають позитивну динаміку.
При цьому Азаров зазначив, що спрощувати ситуацію не потрібно, світове зростання цін на нафту, енергоносії, бензин, продукти харчування стало випробуванням і для економіки України.
"Однак, незважаючи на це, останнім часом Україна вводить серйозні інвестиційні проекти, вкладає кошти в розвиток, зокрема інфраструктури", - зазначив прем'єр.
За його словами, серед перспектив вкладення коштів ЄБРР в Україну - будівництво окружної дороги навколо Києва. Допоможе в цьому проекті також китайський кредит, про який глава Уряду домовився під час офіційного візиту до КНР.
"Для нас це дуже важливо", - підкреслив прем'єр, додавши, що практично всі транзитні потоки - південний, західний, північний - йдуть через Київ. На його думку, завдання на найближчі роки - будівництво окружних доріг навколо всіх великих міст України, через які "йдуть транзитні потоки".
У свою чергу Томас Міров запевнив, що банк готовий інвестувати в Україну 1 млрд євро на рік в "різні галузі", зокрема і в енергетичний сектор, його модернізацію. Також за словами Президента ЄБРР, банк може вкладати кошти в об'єкти загальної інфраструктури в Україні.
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Рейтинг найпотужніших пристроїв Apple
Dacia готує новий універсал C-Neo (фото)
Смартфони подорожчають ще на 20% у 2026 році — причина
Apple назвала топ застосунків 2025 року
До PURL долучилася вже 21 країна, сума зобовʼязань перевищила $4 мільярди
Понад 7 мільйонів українських пенсіонерів живуть за межею бідності
