0 800 307 555
0 800 307 555

Україна відправляє в Ірак першу партію бронетранспортерів


Україна відправляє в Ірак першу партію бронетранспортерів

Україна відправляє в Ірак першу партію бронетранспортерів БТР-4.

Як передає кореспондент УНІАН, Державне підприємство "Завод ім. Малишева" сьогодні відвантажило зі своєї території для відправки Збройним силам Багдада 26 одиниць техніки.

За словами в.о генерального директора ДП "Завод ім. Малишева" Володимира Мазіна, постачання військової техніки здійснюється в рамках контракту між Україною та Іраком, який був підписаний в 2009 році.

БТР-4 розроблені Харківським конструкторським бюро ім. Морозова, і перша партія машин для Іраку виготовлена ​​на виробничій базі цього казенного підприємства.

За його словами, перша партія була виготовлена ​​в досить складних умовах і в короткі терміни. Іноземний замовник при підписанні акту здачі-приймання машин практично не мав до них зауважень.

"Це результат складної роботи, проект великий не тільки для заводу і області, але і для всієї держави. Підписання контракту було вагомим політичним кроком. У нас є всі можливості для виконання проекту і ми довели, що можемо виконувати серйозні завдання", - сказав Мазін.

Він також зазначив, що завод приступає до роботи над другою партією БТРів у кількості 62 одиниці. А терміни їх передачі будуть обумовлені в ході переговорів з замовником.

Як повідомлялося, в 2009 році Україна підписала з Іраком контракт, згідно з яким повинна поставити до березня 2012 року 420 одиниць БРТ-4. Співвиконавцем контракту виступає державне підприємство "Завод ім. Малишева" (Харків). Вартість контракту, яким передбачено, зокрема, постачання з України в Ірак літаків Ан-32 і ремонт авіатехніки, складає 2,4 млрд. дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua