0 800 307 555
0 800 307 555

ЄБРР готовий подвоїти фінансування залізничних проектів в Україні


ЄБРР готовий подвоїти фінансування залізничних проектів в Україні

Європейський банк реконструкції та розвитку заявляє про готовність подвоїти фінансування залізничних проектів в Україні за умови реформування галузі.

"Серед перспективних нових проектів, які можуть з'явитися вже в цьому році, залізничники і банкіри називають проекти електрифікації та оновлення рухомого складу", - повідомили в прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту України.

У січні 2009 року ЄБРР повідомив про виділення "Укрзалізниці" кредиту на 62,5 мільйонів доларів терміном на 10 років на купівлю вантажних вагонів у рамках програми оновлення рухомого складу.

"Укрзалізниця" та ЄБРР в 2004 році підписали кредитну угоду на суму 120 мільйонів доларів. Кредит наданий під гарантії держави на 15 років, вілсоткова ставка - LIBOR +1%.

Кошти призначались для впровадження швидкісних пасажирських перевезень по всій території України, зокрема, для закупівлі рухомого складу (близько 49 мільйонів доларів), придбання обладнання для ремонту залізниць (близько 29 мільйонів) і будівництва Бескидського залізничного тунелю (близько 40 мільйонів доларів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua