0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд сподівається в 2011 р. вирішити питання з незавершеним будівництвом


Уряд сподівається в 2011 р. вирішити питання з незавершеним будівництвом

Кабінет міністрів України сподівається в поточному році вирішити проблеми щодо існуючих в країні житлових об'єктів незавершеного будівництва.

"Я ставлю завдання перед відповідальними керівниками - віце-прем'єром, міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Тихоновим і заступником міністра Кабінету міністрів України Аністратенком (...), щоб кожну недобудову розглянути і персонально проаналізувати, що заважає її добудувати з тим, щоб в 2011 році з недобудовами покінчили", - сказав прем'єр-міністр Микола Азаров на зборах будівельників України в Києві у вівторок.

При цьому він висловив надію, що "за умови реалізації низки факторів Україна зможе до 2013 року вийти на докризовий рівень будівництва".

За даними прем'єра, за перший квартал 2011 року обсяг будівельно-монтажних робіт в країні збільшився на 6%, в 1,5 рази збільшилося введення в експлуатацію квартир.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua