367
Київ і Львів здадуть стадіони Євро-2012 із запізненням
Європейський футбольний Союз визнав наявність затримок з підготовкою до Євро-2012 стадіонів у Києві та Львові.
Як повідомив генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно, дві українські арени не будуть побудовані, як планувалося, до червня цього року. "Вони будуть готові пізніше, в жовтні", - заявив він.
У той же час, генсек УЄФА підкреслив, що часу, який залишиться до старту чемпіонату, вистачить для тестування об'єктів. "Ми знали, що буде нелегко, але, врешті-решт, це буде прекрасне свято європейського футболу. Я розраховую на гарантії українського уряду", - зазначив футбольний чиновник.
Інфантіно підкреслив, що справи в Польщі йдуть добре. "У Польщі все йде добре, все буде зроблено. В Україні все буде готове з невеликим запізненням", - сказав генсек.
Нагадаємо, українська влада планувала завершити реконструкцію НСК "Олімпійський" до Дня незалежності - 24 серпня 2011 року.
За матеріалами: Коментарі
Поділитися новиною
Також за темою
Neuralink може «дуже скоро» з’єднати мозок із роботом
Apple заплатить Google $1 трильйон за штучний інтелект для Siri
Jeep відкликає 228 тисяч плагін-гібридних Wrangler через ризик займання акумуляторів
США скоротять кількість авіарейсів на 10% у 40 аеропортах через шатдаун
У Європі викрили шахрайську мережу, яка крала дані з кредиток через фіктивні акаунти в 193 країнах
Україна другий рік поспіль стане найбільшим експортером малини в Європі
