0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Приватбанк відкрив відділення в м. Біла Церква


На початку січня 2003 року Приватбанк відкрив своє друге відділення в м. Біла Церква - одному з найбільших міст Київської області. Як повідомили в Київському головному регіональному керуванні Приватбанку, нове відділення розташоване в центральній частині міста, і надає повний комплекс послуг, як для фізичних, так і для юридичних осіб. Серед яких - прийом депозитних внесків, переказ коштів, прийом комунальних платежів, оформлення й обслуговування пластикових карт, упровадження пенсійних проектів, усі види кредитування і т.д.

При цьому нове відділення Приватбанку буде обслуговувати клієнтів 7 днів у тиждень, що дозволить заповнити визначений дефіцит сучасних якісних банківських послуг у регіоні.

Довідка:
Приватбанк є одним з найбільших банків України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 367 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережа обслуговування пластикових карт: 608 банкоматів, 10 528 POS-терміналів і 1 820 пунктів видачі готівки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування