Аналітика - підсумки дня


Аналітика - підсумки дня

Сьогодні в Підсумках:

 • Енергетика і енергоресурси

  Ціни на нафту демонструють позитивну динаміку в четвер вранці на тлі політичної кризи в Бахрейні, Алжирі, Ємені та Лівії, свідчать дані торгів.

  Ціни на нафту на світових ринках у середу, 16 лютого, підскочили на тлі побоювань за ситуацію на Близькому Сході, де заворушення з Єгипту і Тунісу поширюються на Лівію і Бахрейн.

  Міненергетики США: Запаси нафти з 5 по 11 лютого 2011р. виросли на 0,9 млн бар. - до 345,9 млн бар.

  США підтримують реалізацію проектів Nabucco і ТАПІ... читати

 • Світовий фондовий ринок

  Торги в США в середу 16 лютого завершилися зростанням фондових індексів завдяки протоколу останнього засідання Комітету з операцій на відкритому ринку ФРС США.

  У ньому економісти ФРС висловили більше оптимізму щодо перспектив американської економіки.

  Фондові торги в Європі 16 лютого 2011р. завершилися зростанням провідних індексів на тлі корпоративних новин.

  Азійські біржові індекси на закритті в четвер переважно виросли на тлі поліпшення прогнозу від ФРС США по американській економіці і сильних статданих з американського ринку нерухомості, що зміцнило оптимізм інвесторів відносно світової економіки в цілому.

  Фондові торги в Японії 17 лютого завершилися підвищенням індексу Nikkei на 0,26% на тлі сприятливих макроекономічних новин із-за кордону. Позитив інвесторів пов'язаний, зокрема, з рядом статистичних даних, опублікованих напередодні в США і які перевершили очікування аналітиків.

  Індекс цін на акції на торгах фондової біржі ПФТС у середу 16 лютого, виріс на 11,63 пунктів або 1,04% до 1 132,46 пунктів. Обсяг торгів за день склав 229 289 211,70 грн., акціями наторгували 10 180 937,34 грн., корпоративними облігаціями - 517 840,00 грн., держоблігаціями - 218 590 434,36 грн.

  За підсумками торгів 16 лютого індекс РТС до закриття попередньої сесії підвищився на 11,45 пункту (0,61%) і склав 1877,44 пункту. Оборот торгів на ринку акцій RTS Standard склав 5249.605 млн руб., що на 20% нижче за середній рівень за останній місяць.

  Підсумки торгового дня в росіян: консолідуємося і... чекаємо.

  За підсумками вчорашніх торгів індекс ММВБ підвищився на 11,16 пункту (0,66%) до закриття попередньої сесії і склав 1707,14. Торги проходили зі звичайною активністю... читати

 • Валюта

  Курс долара до євро в ході торгів у четвер коливається біля мінімального рівня за тиждень в очікуванні на позитивні статдані про споживчу довіру в єврозоні та випереджальні економічні показники в США.

  Ціна на золото 16 лютого виросла на тлі повідомлень, що іранські бойові кораблі прямують на навчання до Сирії через Суецький канал.

  Після зниження до позначки $1.3461 курс євро/долар виріс на американській сесії до рівня $1.3585. Курс долар/ієна впав до позначки ¥83.47. Негативний вплив на курс долара зробило різке підвищення попиту на франки і зростання цін на нафту внаслідок підвищення напруженості на Близькому Сході.

  Міністр закордонних справ Ізраїлю назвав плани двох іранських військових кораблів пройти через Суецький канал у напрямку до Сирії, провокацією по відношенню до його країни. Також відзначаються демонстрації протесту в Ірані, Лівії, Ємені, Бахрейні, Саудівській Аравії.

  Середньозважений курс долара на єдиній торговельній сесії в Білокамінній розрахунками tomorrow станом на 11.30 мск. 17 лютого просів на 2,88 копійок і склав 29,2447 RUB/USD.

  Курс гривні на міжбанківському валютному ринку після збереження незмінним у вівторок в середу знизився на 0,3 коп. до рівня 7,9600 UAH/USD. Про це повідомили учасники валютного ринку.

  Більшість угод, за оцінками учасників ринку, було укладено за курсом, близьким до 7,9600 UAH/USD.

  Національний банк на ринок не виходив... читати

 • Прогноз

  Eurasia Group: У світі все більше наростають політичні ризики

  Зростання цін на сировину надуває інфляційні бульбашки.

  ФРС прогнозує, що зростання економіки США в 2011р. складе 3,4-3,9 %.

  Глава Банку Англії: Говорити про підвищення ставки рано, незважаючи на інфляцію... читати

 • Відео

  Латиноїди-2011: дефіцит і автовиробництво... дивитися

  Готуйтеся розраховувати ціни активів в унціях золота... дивитися

  Золото і економічна свобода. ЧI... дивитися

  Золото і економічна свобода. ЧII... дивитися

  Срібло: ціна, історія та анатомія торгівлі. ЧII... дивитися

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua