Експерт: Частка проблемних кредитів в українських банках становить 30-40%


Експерт: Частка проблемних кредитів в українських банках становить 30-40%

Частка проблемних кредитів у портфелях банківських установ України становить 30-40%. Про це заявив член ради директорів Форуму провідних міжнародних фінансових установ (ФПМФУ), керуючий і корпоративний директор Сіti Bank Ukraine Стівен Фішер під час прес-конференції в Києві, передає кореспондент FINANCE.UA.

"Цю проблему необхідно вирішити на законодавчому рівні, щоб банки змогли свої баланси "вичистити", рекапіталізуватися і працювати далі, щоб відновити здорове кредитування", - зазначив Фішер.

Він додав, що рейтингове агентство Fitch у своєму звіті також відзначало, що рівень проблемних кредитів в українських банках дуже високий.

Однак, за словами експерта, очікується, що на тлі поліпшення економічних умов і падіння відсоткових ставок попит на позики з боку приватного сектора незабаром збільшиться.

"У той же час, відсутність довгострокового фінансування в гривні, високі кредитні ризики та значний рівень заборгованості в певних секторах, як і раніше, буде обмежувати динаміку зростання кредитування. Розмір депозитних ставок продовжить своє падіння, але спад буде істотно меншим порівняно з динамікою ставок у 2010 році. Рівень проблемних кредитів, ймовірно, буде видно в першій половині 2011 року", - резюмував Фішер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Сітібанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua