Київські маршрутники заробляють 270 тисяч гривень на місяць


Київські маршрутники заробляють 270 тисяч гривень на місяць

"Сегодня" вирішила поставити експеримент: порахувати, скільки приносить грошей один маршрут. Ми обрали маршрутку № 401 і поїхали не в годину" пік ", а в обідні години, коли пасажиропотік на маршруті невисокий. За годину, поки ми доїхали від вул. Чорнобильської до Південного з/д вокзалу, проїзд сплатили 74 пасажири. 74 х 2,5 грн. = 185 грн.

До речі, за всю поїздку кондуктор не видав жодного талончика, а отже, дохід від цієї поїздки ніде не врахований. У середньому виходить 200 грн. з одного рейсу, а кожен день маршрутка робить 12 рейсів. 200 грн. х 12 рейсів = 2 400 грн. Як нам розповів один зі співробітників компанії-перевізника, середні витрати однієї маршрутки в день складають 1,5 тис грн. - близько 600 грн. на бензин, 100-150 грн. на ремонт автобуса і купівлю запчастин, 150 грн. на зарплату водієві і в середньому 600 грн. - на оренду, комунальні платежі та ліцензію.

Виходить, що один автобус приносить компанії-перевізнику в день близько 900 грн. - і це без урахування годин "пік", коли пасажиропотік збільшується в 1,5-2 рази. Отже, скарги перевізників на те, що вони працюють у збиток, м'яко кажучи, перебільшені.

У кожного перевізника як мінімум 10 машин. Виходить, що чистий прибуток фірми становить 270 тис. грн. в місяць. Читайте повну версію матеріалу Проїзд в київських маршрутках коштуватиме 3 гривні два місяці, далі - 4,5 грн

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua