Учасники акцій протесту в Києві закликають до проведення 29 листопада одноденного загальнонаціонального страйку


Учасники акцій протесту в Києві закликають до проведення 29 листопада одноденного загальнонаціонального страйку

Учасники акцій протесту проти прийняття Податкового кодексу в Києві закликають громадян України до проведення 29 листопада в 9:00 одноденного загальнонаціонального страйку. Про це повідомляє прес-служба Центрального штабу порятунку українського підприємництва, а також прес-служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності.

За словами прес-секретаря Центрального штабу порятунку українського підприємництва Святослава Швецова, "штаб не розуміє, як узагалі можна вести консультації з чиновниками, які або читали документ фрагментарно, або не читали узагалі".

У свою чергу, координатор акції протесту підприємців Олександр Данилюк у відповідь на слова голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Володимира Шаповала ніби ініціатива підприємців щодо проведення референдуму про дострокове припинення повноважень Верховної Ради є безперспективною з юридичної точки зору також закликав громадян України провести одноденний загальнонаціональний страйк.

Наразі, мешканці наметового містечка готуються провести концерт о 16:00 на Майдані Незалежності на підтримку підприємців.

Крім того, розпочалися виступи координаторів акції зі сцени.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua