Газпром запропонував Нафтогазу для СП родовища в Астраханській області


Газпром запропонував Нафтогазу для СП родовища в Астраханській області

Голова правління "Газпрому" Олексій Міллер і міністр з питань палива та енергетики України Юрій Бойко в п'ятницю обговорили ресурсну базу, передану російською компанією в спільне підприємство з НАК "Нафтогаз України".

Як сказано в повідомленні "Газпрому", "сторони розглянули конкретні родовища, в тому числі в Астраханській області".

Зустріч пройшла в рамках візиту президента України Віктора Януковича до Росії.

Як повідомлялося, навесні 2010 року керівництво Росії запропонувало об'єднати "Газпром" з НАК "Нафтогаз Україна". Як перший крок було запропоновано створити на паритетних умовах спільне підприємство, до якого з українського боку увійшли б видобувні і транспортні активи, а з боку "Газпрому" - родовища аналогічної вартості.

Глава "Газпрому" на початку вересня повідомив, що Україна вже назвала низку компаній, які могли б провести оцінку газотранспортної системи України та російських газових родовищ.

"Газпром" вже представив українським партнерам перелік родовищ, які можуть бути внесені до СП. До списку увійшли як родовища Західного Сибіру, так і півдня Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua