Політолог: Відставка Азарова порушить баланс сил в оточенні Президента


Політолог: Відставка Азарова порушить баланс сил в оточенні Президента

Теоретично відставка Миколи Азарова з поста Прем'єр-міністра можлива, але практично вона створить проблеми для самого Президента, оскільки вона порушує баланс сил в його оточенні. Таку думку висловив політолог Володимир Фесенко.

"Азаров був якраз фігурою рівноваги, а до можливості його відставки поки я ставлюся як до чуток", - підкреслив політолог.

На його думку, Президент може пожертвувати фігурами меншого масштабу або прийняти менш суперечливі рішення, зокрема може бути знайдений компроміс щодо низки пропозицій в Податковому кодексі, і ситуація буде нейтралізована.

Коментуючи повідомлення окремих ЗМІ, що в разі відставки Азарова Кабмін може очолити віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв, В.Фесенко відзначив, що посилення А.Клюєва не посилить позиції Президента.

"Тобто, мова йде про певні інтриги і боротьбу в оточенні Президента. Не виключено, що ці чутки розпускаються для того, щоб підставити Клюєва, або навпаки таким чином спровокувати кадрові перестановки, які, до речі, можуть бути пов'язані з адмінреформою і реорганізацією уряду", - зазначив політолог.

"Якщо говорити про кадрові жертви, то можна прибрати С.Тігіпка, М.Бродського", - додав експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua