Порошенко вважає загрозою курсу гривні обмеження експорту зерна


Порошенко вважає загрозою курсу гривні обмеження експорту зерна

Глава ради Національного банку Петро Порошенко вважає, що обмеження урядом експорту зерна є загрозою для стабільності валютного курсу гривні.

Про це він повідомив в ефірі вінницької державної телерадіокомпанії "Вінтера".

"В умовах штучного обмеження експорту зерна Україна недобирає необхідної валюти для того, щоб захистити курс національної грошової одиниці", - сказав він.

При цьому, на думку Порошенка, в НБУ достатнього золотовалютних резервів для забезпечення стабільності курсу національної валюти.

"...золотовалютні резерви Національного банку на сьогодні перевищують 34 млрд. доларів, і НБУ має достатньо можливостей для того, щоб забезпечити стабільність курсу", - сказав він.

При цьому Порошенко вважає, що забезпечення стабільності курсу гривні не повинно бути самоціллю.

Як повідомляло агентство, 12 листопада комісія з квотами на сільгосппродукцію розподілила квоту на експорт 500 тис. тонн пшениці, 200 тис. тонн ячменю і 1 481,819 тис. тонн кукурудзи.

Кабінет Міністрів ввів квоту на експорт зерна 2,7 млн. тонн до 2011 року - квота на експорт пшениці становить 500 тис. тонн, кукурудзи - 2 000 тис. тонн, ячменю - 200 тис. тонн, жита і гречки - по 1 тис. тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua