Чому Янукович мусить ветувати Податковий кодекс?


Чому Янукович мусить ветувати Податковий кодекс?

Національний форум профспілок України планує звернутися до Президента України Віктора Януковича з закликом ветувати прийнятий вчора Верховною Радою Податковий кодекс.

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції в УНІАН заступник голови Національного форуму профспілок України Григорій Кабанченко.

За його інформацією, підприємці також чекають від голови Верховної Ради Володимира Литвина виконання даної ним після прийняття Податкового кодексу обіцянки, що перед його підписанням він проведе консультації з представниками підприємців щодо внесення необхідних змін до вже прийнятого кодексу.

За словами секретаря Координаційної ради працівників ринків України Володимира Мартиненка, у разі, якщо Президент і голова Верховної Ради не прислухаються до підприємців, вони планують ініціювати проведення референдуму про недовіру Президенту і ВР.

Згідно з оприлюдненою на прес-конференції інформацією, в результаті прийняття Податкового кодексу податкове навантаження на підприємців збільшиться в 3-5 разів. Вже протягом першого півріччя після набрання Податковим кодексом чинності від 200 тис. до 1 млн. підприємств малого й середнього бізнесу та приватних підприємств втратять від 15 до 45% прибутків, а 500-700 тис. з них взагалі збанкрутують і припинять свою діяльність. Приховане безробіття, яке і без того становить в Україні 8-10%, зросте приблизно до 30-40%, значно збільшиться відтік робочої сили за кордон.

Також через прийняття нинішньої редакції Податкового кодексу доходи місцевих бюджетів, які не компенсуються міжбюджетними трансфертами, можуть зменшитися на 2,26 млрд. грн.

Як повідомляв УНІАН, 18 листопада Верховна Рада Україна прийняла в другому читанні і в цілому Податковий кодекс України. За це рішення проголосували 269 з 348 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua