Компанія на Маршаллових островах відсудила "Укртелеком" у ФДМУ


Компанія на Маршаллових островах відсудила "Укртелеком" у ФДМУ

Господарський суд Києва своєю постановою від 8 листопада заборонив здійснювати будь-які дії із перешкоджання проведенню приватизаційного конкурсу з продажу держпакету акцій "Укртелекому".

Таку ухвалу винесено за позовом компанії Ivinvest (Республіка Маршаллові острови) до Фонду державного майна України (ФДМУ) про необхідність у встановлений законодавством термін забезпечити продаж пакету акцій ВАТ "Укртелеком".

За винесеною ухвалою, суд заборонив будь-яким особам перешкоджати ФДМУ, іншим уповноваженим державним органам проводити конкурс, заборонив самому Фонду держмайна здійснювати дії, направлені на припинення цього конкурсу, а також заборонив Антимонопольному комітету перешкоджати його проведенню. Своєю постановою суд також заборонив представникам видавництва Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію і газеті "Відомості приватизації" здійснювати дії, які "зроблять неможливою публікацію повідомлень пов'язаних із проведенням конкурсу з продажу пакету акцій ВАТ "Укртелеком".

Всього у визначенні міститься декілька десятків заборон різним державним органам і посадовим особам на здійснення можливих дій із припинення конкурсу з продажу "Укртелекому".

Ця постанова набуває чинності з дати її прийняття - 8 листопада 2010 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua