Гейтнер: Економіка США поступово зміцнюється


Гейтнер: Економіка США поступово зміцнюється

Економіка США поступово відновлюється на тлі позитивної динаміки рівня зайнятості в країні. Таку заяву зробив міністр фінансів США Тімоті Гейтнер під час свого виступу на бізнес-конференції в Індії, куди він прибув у складі американської делегації на чолі з президентом Бараком Обамою.

"Зростання економіки США стає все стабільнішим і перспективи другої хвилі кризи виглядають слабкішими, ніж раніше", - заявив він.

За підсумками жовтня рівеньбезробіття у США залишився без змін - на рівні вересня (9,6%). Крім того кількість робочих місць в несільскогосподарських галузях економіки зросла на 151 тис. порівняно із вереснем, перевершивши прогнози аналітиків. Такі дані розповсюдило Міністерство праці країни.

Міністр також висловився за активізацію співпраці у сфері обмінних валютних курсів, які викликають серйозні занепокоєння провідних світових держав.

Говорячи про ринки, що розвиваються, фінансист відзначив усе більш помітні ознаки інфляції і підкреслив необхідність пошуку способів запобігання нестабільності, а також боротьби із протекціоністськими тенденціями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua