0 800 307 555
0 800 307 555

На Донеччині Табачник залишив школярів без підручників


На Донеччині Табачник залишив школярів без підручників

У десятикласників Донецької області немає підручників з географії, біології, історії Школярі змушені шукати інформацію в інтернеті і бібліотеках. Невдоволені такою ситуацією і викладачі.

Вчитель історії Ганна Погорська працює в школі вже 46 років, розповідає, що не пам'ятає такого часу, аби в листопаді у дітей були відсутні підручники.

"Навчальний процес важко уявити без підручника. Лише розповідь вчителя, лекція вчителя, роздавальний матеріал. Добре нас забезпечило харківське видавництво зошитами. У них є питання, які допомагають учням глибше вивчити, уявити, запам'ятати той матеріал, який я розповідаю", - відзначила вчитель історії ОШ № 57 Ганна Погорська.

Через відсутність книг страждають не лише вчителі, але і школярі. Замість того, щоб готувати домашнє завдання за підручником, діти після уроків затримуються в бібліотеці. Тут вони працюють з додатковою літературою. Також в підготовці до занять допомагає інтернет.

"Є три види підручників: академічний рівень, профільний рівень і стандарт. Ці підручники завозять нам відповідно до наших замовлень. На сьогоднішній день з 63 підручників, які вже надрукували для 10 класу, ми отримали 16. Тому що книги всі йдуть з Києва і розвозяться по всіх областях України. Ми їх отримуємо із Дніпропетровська. В понеділок нам буде відомо, які підручники і в якій кількості ми отримаємо", - зазначила методист навчально-методичного центру управління освіти Тетяна Утянська.

Нових підручників повинно вистачити всім, обіцяють в методичному центрі. Адже місто отримує їх відповідно до замовлення макіївських шкіл. І якщо не виникне проблем, то вже до кінця листопада десятикласники будуть повністю забезпечені необхідними книгами.

Нагадаємо, 5 листопада глава Міносвіти Дмитро Табачник пообіцяв до грудня забезпечити всі школи необхідними підручниками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua