Експерти УЄФА в черговий раз проінспектують будівництво стадіонів в Україні до Євро-2012


Експерти УЄФА в черговий раз проінспектують будівництво стадіонів в Україні до Євро-2012

Експертна комісія УЄФА на чолі з директором департаменту УЄФА із стадіонів та безпеки Марком Тіммером здійснює черговий інспекційний візит до України 8-10 листопада.

Експерти союзу футбольних асоціацій і Місцевого організаційного комітету (МОК) "Євро-2012 Україна" ознайомляться із виконанням проектів із будівництва стадіонів у Києві і Львові, повідомляє прес-служба МОК.

Крім того, експертна комісія проведе зустрічі із проектними командами НСК "Олімпійський" і Львівського стадіону і проаналізує реалізацію будівельних робіт на цих об'єктах.

За словами директора Євро-2012 в Україні Маркіяна Лубківського, наближається час завершення будівництва і введення стадіонів в експлуатацію.

"Наряду з істотним прискоренням темпів будівництва важливим є питання управління стадіонами і їх діяльність до, під час і після проведення Євро-2012", - цитує Лубківського прес-служба МОК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua