Азаров: ВВП України за 9 місяців 2010 р. збільшився на 5%


Азаров: ВВП України за 9 місяців 2010 р. збільшився на 5%

Валовий внутрішній продукт (ВВП) України за січень-вересень 2010 р. виріс на 5%, проти 15% падіння в 2009 р. Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив сьогодні, виступаючи на 7-у засіданні Віденського економічного форуму, повідомляє прес-служба Кабміну України.

Азаров зазначив, що в Україні почали роботу "більше 250 великих інвестиційних проектів, збільшились внутрішній товарообіг і купівельна спроможність населення".

"В рамках підготовки до Євро-2012 вже побудовано два стадіони і ще два, з готовністю на 2/3, будуть завершені наступного року, проводиться реконструкція чотирьох аеропортів, в поточному році здадуть тисячі кілометрів хороших доріг", - сказав він.

Нагадаємо, за даними Держкомстата , ВВП України за II квартал 2010 р. збільшився на 5,9% в порівнянні з II кварталом 2009 р. Номінальний ВВП за II квартал 2010 р. склав 262 млрд 365 млн грн. в порівнянні з аналогічним кварталом 2009 р.

25 жовтня, під час зустрічі з прем'єр-міністром Канади Стівеном Харпером Азаров заявив, що Україна в 2010 р. вийде на докризовий рівень ВВП. Азаров підкреслив, що урядові реформи спрямовані на модернізацію вітчизняної економіки і запровадження інвестиційно-інноваційної моделі розвитку України. Зокрема, за його словами, податкова реформа створить в Україні найпривабливіший в Європі інвестиційний клімат і буде каталізатором прискореного економічного розвитку країни.

Раніше, 1 жовтня, Азаров зазначив, що до проекту держбюджету наступного року Кабмін закладає значне скорочення реального дефіциту бюджету, десь до 3,4% ВВП, за рахунок істотного зменшення внутрішніх і зовнішніх запозичень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua