Азаров: Уряд розтягне зниження податку на прибуток з 25% до 19% на три роки


Азаров: Уряд розтягне зниження податку на прибуток з 25% до 19% на три роки

Уряд України відмовився від планів зниження податку на прибуток з 25% до 19% за один рік і планує розтягнути скорочення на три роки з щорічним зниженням на 2%, повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Спочатку в нас були плани протягом одного року знизити на 6% з 25% до 19%, однак та ситуація, яка на світових ринках зараз відбувається, змушує нас більш консервативно підходити до цієї обставини і ми прийняли рішення про скорочення на 2% в рік податку на прибуток і протягом 3 років ми його скоротимо на 6%", - сказав він, виступаючи на Віденському економічному форумі.

Прем'єр-міністр також нагадав, що в планах уряду скорочення податку на додану вартість з 20% до 16% щорічно - на 1% щорічно до 2014 року.

М.Азаров підкреслив, що зниження податкового тиску є одним з пріоритетів уряду.

Він також додав, що для компенсації можливих втрат бюджету передбачається використовувати кошти, отримані від Міжнародного валютного фонду.

М. Азаров також додав, що Україна в 2010 році вдалося скоротити дефіцит бюджету з 15% на початок року до 5% в кінці, і висловив надію на те, що на наступний рік дефіцит бюджету не перевищить 3-4,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua