Темпи зростання китайської економіки протягом майбутніх 3 - 5 років сповільняться до 7%


Темпи зростання китайської економіки протягом майбутніх 3 - 5 років сповільняться до 7%

Темпи зростання китайської економіки протягом майбутніх 3 - 5 років можуть сповільнитися з нинішніх 10% до 7%. Такий прогноз зробив заступник керівника Центру вивчення проблем розвитку при Державній раді КНР Лю Шицзінь на круглому столі генеральних директорів китайських і зарубіжних транснаціональних корпорацій, передає Сіньхуа.

Зменшення темпів зростання, збільшення витрат і підвищення цін - три головні виклики перед Китаєм у майбутньому, відзначив Лю Шицзінь. Він попередив про підвищення цін, викликане надмірною ліквідністю, особливо після застосування в США валютної політики "кількісного послаблення".

За його словами, валютна політика США підсилить інфляційний тиск у країнах, що розвиваються, зокрема й у Китаї. Китай зазнаватиме значного імпортованого інфляційного тиску, наголосив він.

Лю Шицзінь сказав, що китайська економіка найближчими роками стикатиметься з декількома викликами і переживатиме "найзначнішу" трансформацію протягом майбутніх 5 - 10 років. В зв'язку з цим він закликав докласти більше зусиль для реструктуризації та реформування економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua